اخبار دوشنبه 22 مهر 1398 ساعت 14:9

همایش ملی تجلیل از موسسات خیریه همکار با جمعیت هلال احمر 
در تاریخ یکشنبه 27 مرداد 1398 همایش ملی خیریه ها و تشکلهای مردم نهاد به میزبانی جمعیت هلال احمر در مکان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  برگزار شد. در این مراسم مدیریت محترم سازمان آبشار عاطفه ها جناب آقای حاج
محمدجواد فولاد ضمن عرض تبریک عید سعید غدیر به حضار بیان نمودند:" خدا را سپاس می گویم در جمع شما حاضر شدم تا بتوانم از زحمات و تلاشهای بزرگ جمعیت هلال احمر به عنوان یک مجموعه مقدس برای نظام و ملت است تجلیل کنم.

که در حول بحرانها و حوادث طبیعی حماسه آفریدند و حضور پرشور آنها در بحث حج و موکبهای کربلا و همچنین سیل و زلزله و چه در ایام بهار که در مسیرهای سیاحتی حضور دارند و آرامش را در مسیرها و جاده ها فراهم میکنند.
ایشان در ادامه افزودند:"مجموعه مردم نهاد آبشار عاطفه ها به عنوان یک نهاد بین المللی دارای 520 شعبه در سطح کشوربا تعامل و صمیمیت در کنار هلال احمرو در خدمت بیماران و مسائل مدیریت بحران از نزدیک همکاری دارد و با هم افزایی توانستیم خدمات شایانی را به جامعه هدف تقدیم کنیم.
و در پایان سخنان گهربارشان بیان نمودند باید قدردانی شود از موسسات خیریه ها و انجمنها وهمه پیشکسوان و خیرینی که واقعا تلاشهای مضاعفی را در راستای خدمتگزاری برای نظام جمهوری اسلامی به ارمغان می آورند.  

منبع:   تعداد بازدید : 39 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت

لینک های مرتبط زیر مجموعه شبکه های اجتماعی تماس با ما
دفتر مرکزی : خراسان رضوی،مشهد،بین ابوطالب۱۷ و ۱۹
شماره پیامک : ۳۰۰۰۶۳۱۱
تلفن:
۰۵۱-۳۷۱۳۷۲۹۲ - ۰۵۱-۳۷۱۳۷۱۹۸
نمابر: ۰۵۱-۳۷۱۳۶۸۱۰
موبایل: ۰۹۱۵۸۰۰۸۸۰۸
http://www.absharatefeha.ir
تمامی حقوق این وب سایت متعلق است به موسسه مردم نهاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها